anthony09 napisał(a):

|
jednakże Mielcarski czy Bednarz również byli dobrymi dyrektorami, a Stan na dzień dzisiejszy nie bije ich wcale na łeb..
|
Pomyliłeś Prima aprilis z wigilią. Jeśli (L)ysy Jacek był dobrym dyrektorem sportowym, to ja jestem liderem zespołu Behemoth
