Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52835
Stary 25.12.2011, 01:00
milosz napisał(a):Wyświetl post
Na dziś to Stan jest najbardziej profesjonalnym pracownikiem Wisły i byle inni równali do niego.
Na jakiej podstawie wszyscy uważają Stana za najlepszego dyrektora sportowego w Polsce Chociaż w Polsce to się zgodzę, iż nie ma lepszego ale poziom zaufania jest według mnie troszkę zbyt wysoki, nie współmierny do innych dyrektorów sportowych. Valckx przychodząc tutaj miał wysokie nazwisko jak Skorża w Legi i zaufano mu, a on buduje sobie pion sportowy według swojego mniemania i bardzo dobrze, jednakże Mielcarski czy Bednarz również byli dobrymi dyrektorami, a Stan na dzień dzisiejszy nie bije ich wcale na łeb... ma po prostu łatwiej doprosić się o skaut-ów,itp. Na razie nie sprzedał nikogo z naszego klubu, na razie nie zarobił dla tego klubu nawet grosza, na dzień dzisiejszy nie pozyskał jakiś super młodych gwiazd, na dzień dzisiejszy ma swoje plusy i minusy które tworzą racjonalnie myśląc zero, może leki plus ale zbytnie schlebianie wszystkiemu co robi Stan jest nadużyciem.
Jednego jestem pewny kogo Stan sprzeda z tej Wisełki i za jakie pieniądze
Pożyjemy, zobaczymy kogo ... ? Czekam na wasze przykłady
Jedynie Melikson za godziwe 3 mln euro, a reszta kto ?
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując