milosz napisał(a):

|
Na dziś to Stan jest najbardziej profesjonalnym pracownikiem Wisły i byle inni równali do niego.
|
Na jakiej podstawie wszyscy uważają Stana za najlepszego dyrektora sportowego w Polsce

Chociaż w Polsce to się zgodzę, iż nie ma lepszego ale poziom zaufania jest według mnie troszkę zbyt wysoki, nie współmierny do innych dyrektorów sportowych. Valckx przychodząc tutaj miał wysokie nazwisko jak Skorża w Legi i zaufano mu, a on buduje sobie pion sportowy według swojego mniemania i bardzo dobrze, jednakże Mielcarski czy Bednarz również byli dobrymi dyrektorami, a Stan na dzień dzisiejszy nie bije ich wcale na łeb... ma po prostu łatwiej doprosić się o skaut-ów,itp. Na razie nie sprzedał nikogo z naszego klubu, na razie nie zarobił dla tego klubu nawet grosza, na dzień dzisiejszy nie pozyskał jakiś super młodych gwiazd, na dzień dzisiejszy ma swoje plusy i minusy które tworzą racjonalnie myśląc zero, może leki plus ale zbytnie schlebianie wszystkiemu co robi Stan jest nadużyciem.
Jednego jestem pewny kogo Stan sprzeda z tej Wisełki i za jakie pieniądze
Pożyjemy, zobaczymy kogo ... ? Czekam na wasze przykłady
Jedynie Melikson za godziwe 3 mln euro, a reszta

kto ?