Temat
:
Wigilijne prezenty czyli co od jutra na allegro ;)
Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
Od: 11.2009
Skąd: koszary
Offline
#
15
25.12.2011, 00:06
u mnie dzisiaj na bogato :
1) zbiór dzieł M.Wańkowicza
2) słuchawki do mp3
3) od mojego kuzyna rękawiczki , oczywiście Wiślackie z motywem rekina
4) no i od mojej mamy bluza Wisły Kraków z adidasa
+ ospa
michi96d
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michi96d
Znajdź inne posty napisane przez michi96d