Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: koszary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 25.12.2011, 00:06
u mnie dzisiaj na bogato :
1) zbiór dzieł M.Wańkowicza
2) słuchawki do mp3
3) od mojego kuzyna rękawiczki , oczywiście Wiślackie z motywem rekina
4) no i od mojej mamy bluza Wisły Kraków z adidasa

+ ospa
Odpowiedz cytując