wislacki napisał(a):

Co ciekawe myślałem, że w moim rodzinnym domu na długo wyczerpał się zapas zabawek pod choinką, ale w tym roku brat (19 l.) dostał zdalnie sterowany, mały helikopter. Zazdroszczę, od dwóch godzin bawimy się nim z ojcem i nie możemy się oderwać
|
Coś o tym wiem, bratanek często dostaje prezenty,którymi ja się bawię. Jak dostanie lego to też mu zawsze pierwszy złoże
