Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 24.12.2011, 22:44
wislacki napisał(a):Wyświetl post

Co ciekawe myślałem, że w moim rodzinnym domu na długo wyczerpał się zapas zabawek pod choinką, ale w tym roku brat (19 l.) dostał zdalnie sterowany, mały helikopter. Zazdroszczę, od dwóch godzin bawimy się nim z ojcem i nie możemy się oderwać
Coś o tym wiem, bratanek często dostaje prezenty,którymi ja się bawię. Jak dostanie lego to też mu zawsze pierwszy złoże
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując