KOALIK napisał(a):

|
Za ostatnie zdanie mistrzostwo! Po transferach dwójki kolegów z Holandii z rocznym kontraktem prawie 800 tys. euro kibic Wisły pisze takie rzeczy. Szkoda gadać. Jedź do Valckxa, uklęknij przed nim i pocałuj go w rękę.
|
Z jednej strony Jaliens, Lamey z drugiej Melikson, Biton, Iliev, Jovanović, Nunez (?). Zresztą Lamey obrywa trochę przez Jaliensa ; )
Przypomnijcie sobie transfery Radovanovicia, Chiacu, Thwaite, Burnsa, Vargi. Tęsknimy za takimi czasami...