Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52829
Stary 24.12.2011, 22:42
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Za ostatnie zdanie mistrzostwo! Po transferach dwójki kolegów z Holandii z rocznym kontraktem prawie 800 tys. euro kibic Wisły pisze takie rzeczy. Szkoda gadać. Jedź do Valckxa, uklęknij przed nim i pocałuj go w rękę.
Z jednej strony Jaliens, Lamey z drugiej Melikson, Biton, Iliev, Jovanović, Nunez (?). Zresztą Lamey obrywa trochę przez Jaliensa ; )

Przypomnijcie sobie transfery Radovanovicia, Chiacu, Thwaite, Burnsa, Vargi. Tęsknimy za takimi czasami...
Odpowiedz cytując