|
Mój internet ostatnio działa tak jakby nie mógł ... niby zasięg jest max (wifi) a muuuuli ... możliwe, że to kwestia czegoś w laptopie. Zrobiłam skan wirusowy, posprzątałam dysk ... nie pomogło.
Ale w sumie w komórce (też łaczenia via wifi, android) też działa mizernie.
Jakieś sugestie, rady? Bo troche wkurzające :/
|