Temat
:
Wigilijne prezenty czyli co od jutra na allegro ;)
Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: PL
Offline
#
9
24.12.2011, 22:09
_ukoL
napisał(a):
Portfel
. Byłem szczęśliwy dopóki nie zobaczyłem, że jest słabo "wyposażony".
Nie ma to jak skromny start w "nowe życie".
Ciesz się, bo gorzej by było, gdybyś OSTATNIE pieniądze wydał właśnie na portfel , hehe
Ja standardowo zadowolony - kosmetyki, $$$ i skórzane etui na dlugopisy
(takze nie zasile Allegro prowizja od wystawienia ów przedmiotów
)
Zola
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zola
Znajdź inne posty napisane przez Zola