Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52827
Stary 24.12.2011, 22:05
Benan napisał(a):Wyświetl post
Co do Nuneza, to wg mnie można go wykupić. Argentyńczyk, inna technika (bez przesady oczywiście), inne zagrania. Dużo umie. Mam nadzieję, że na wiosnę będzie jeszcze lepszy. Na pewno lepszy niż Rios.
A Maki jeszcze są do kupienia kiedyś. Jak nie dwa, to chociaż jeden.
Stan wie co robi. I to co zrobi, będzie najlepsze dla Wisły.
Za ostatnie zdanie mistrzostwo! Po transferach dwójki kolegów z Holandii z rocznym kontraktem prawie 800 tys. euro kibic Wisły pisze takie rzeczy. Szkoda gadać. Jedź do Valckxa, uklęknij przed nim i pocałuj go w rękę.
Odpowiedz cytując