Benan napisał(a):

Co do Nuneza, to wg mnie można go wykupić. Argentyńczyk, inna technika (bez przesady oczywiście), inne zagrania. Dużo umie. Mam nadzieję, że na wiosnę będzie jeszcze lepszy. Na pewno lepszy niż Rios.
A Maki jeszcze są do kupienia kiedyś. Jak nie dwa, to chociaż jeden.
Stan wie co robi. I to co zrobi, będzie najlepsze dla Wisły.
|
Za ostatnie zdanie mistrzostwo! Po transferach dwójki kolegów z Holandii z rocznym kontraktem prawie 800 tys. euro kibic Wisły pisze takie rzeczy. Szkoda gadać. Jedź do Valckxa, uklęknij przed nim i pocałuj go w rękę.