kacpergawlo napisał(a):

|
Ja akurat w tej kwestii wybrałbym opcję zagraniczną, bo jakoś polską myśl szkoleniowa nie osiągnęła w ostatnich latach zbyt wiele
|
Nie żebym się czepiał , ale to właśnie Wisła osiągnęła najwięcej z Polskimi trenerami. Wiem że wtedy była inna drużyna , ale dajmy Kazkowi szanse...
