Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#935
Stary 24.12.2011, 21:56
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Ja akurat w tej kwestii wybrałbym opcję zagraniczną, bo jakoś polską myśl szkoleniowa nie osiągnęła w ostatnich latach zbyt wiele
Nie żebym się czepiał , ale to właśnie Wisła osiągnęła najwięcej z Polskimi trenerami. Wiem że wtedy była inna drużyna , ale dajmy Kazkowi szanse...
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując