Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15934
Stary 24.12.2011, 21:54
Poprawił mnie, liga Izraelska jeszcze gra.
Sądziłem że chodzi o mecz towarzyski / rozrywkowy/ turniejowy itd.. (trzeba rozwijać bo się przy.......ą)
Był gościem jako kibic, kilka zdjęć






Także złamcie buzie, hebrajski to trudny język.
Ostatnio edytowane przez CH. : 25.12.2011 o godz. 12:16.
Odpowiedz cytując