Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18252
Stary 24.12.2011, 15:27
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie tylko ja tak mysle - zreszta głosowanie tygodnika Pilka Nozna tez bylo smieszne - jakim cudem mogła wygrac Legia jak brali rowniez pod uwage runde rewanzowa poprzedniego sezonu w ktorym to My zdobylismy MP? No chyba, ze dla tych co wybierali zdobycie Pucharu Polski jest wazniejsze od wygrania ligi. A to jaki styl prezentowala dana druzyna przy wyborze nie powinno miec zadnego znaczenia - najwazniejsze sa odnoszone sukcesy.
Z drużyna roku sie zgadzam,Wiśle sie należał ten tytuł
Odpowiedz cytując