mitmichael napisał(a):

|
Nie tylko ja tak mysle - zreszta głosowanie tygodnika Pilka Nozna tez bylo smieszne - jakim cudem mogła wygrac Legia jak brali rowniez pod uwage runde rewanzowa poprzedniego sezonu w ktorym to My zdobylismy MP? No chyba, ze dla tych co wybierali zdobycie Pucharu Polski jest wazniejsze od wygrania ligi. A to jaki styl prezentowala dana druzyna przy wyborze nie powinno miec zadnego znaczenia - najwazniejsze sa odnoszone sukcesy.
|
Z drużyna roku sie zgadzam,Wiśle sie należał ten tytuł