Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 24.12.2011, 14:47
1) Najlepsza gra: Pro Evolution Soccer 12

2) Najgorsza gra: po obejrzeniu gameplay'ow z multiplayera --> Codmw3. Inne rzeczy nie przychodzą mi do głowy



3) Pozytywne zaskoczenie: zapowiedź GTA V


4) Negatywne zaskoczenie: World of Warcraft Mists of Pandaria
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując