Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 24.12.2011, 14:46
Proud napisał(a):

W ogóle dziwny trend jest na tym forum. Trenerem zostaje prawdziwy Wiślak, ułożony facet, który na dodatek osiągnął niezłe wyniki (4/6 zwycięstw) a ludziom co mają niby Białą Gwiazdę w sercu to przeszkadza. Specyficzne czasy nastały.
Nie. Wreszcie zaczyna powoli narastać u nas normalność. Polegająca na tym, że znaczna część ludzi rozumie, iż chodzi o posiadanie na ławce "prawdziwego trenera", a nie "prawdziwego Wiślaka". Że bycie tym "prawdziwym Wiślakiem" nie jest żadnym kryterium, które należy brać pod rozwagę, bo nic nie daje i nie świadczy o jakości trenera. A kierowanie się tym argumentem jest złe i błędne. Rozumie to w przeciwieństwie do niektórych kibiców z SKWK i nie tylko, tkwiących mentalnie nadal w zupełnie innej epoce.

Duża część ludzi widzi też, co ten ruch oznacza dla Wisły: brak transferów oraz wielkie ryzyko na wiosnę. Normalnie trener z takimi kwalifikacjami i osiągnięciami jak Moskal nie miałby prawda pracować w żadnym klubie walczącym o najwyższe cele. Ale kibice sami otwarli Basałajowi drzwi do oszczędności i braku wzmocnień, zamiast optować za renomowanym zagranicznym trenerem, który przychodząc tutaj automatycznie postawiłby zarządowi prorozwojowe warunki (typu wzmocnienia, nowi ludzie w sztabie, inwestycje w bazę).

Ta decyzja jeszcze się na nas zemści.
Ostatnio edytowane przez Rinah : 24.12.2011 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując