lucas8 napisał(a):

Zdecydowanie Cod MW3.
|
Zdecydowanie BF3
Z resztą widzisz jak jest w głosowaniu. 2 uważa, że BF3 jest grą roku. 3 uważa, że CoD: MW3 jest klapą. Jak chcesz opinie odnośnie CoD to masz moją recke stronę czy tam 2 wcześniej.
A powiem, że zarówno CoD jak i BF3 mam splatnowane, więc trochę poświęciłem im czasu (odpowiednio: CoD 8 dni, BF3 2 miesiące).
Może Ci pomoże jeszcze to:
Grafika: remis (mówimy o konsolach, bo na PC BF3 zjada CoD na śniadanie)
Single: BF3 za urozmaicenie. Misje strzelane, skradankowe, w miśliwcu, w czołgu. W CoD jedyne co mi się podobało to misja z kierowaniem robotem bojowym (całe 10 minut). Reszta to parcie przed siebie.
Multi: BF3 (za olbrzymie mapy- świetnie opracowane, za klasy, za śmigłowce, czołgi, łodzie, amfibie, myśliwce, hummery)
Co-op : CoD MW3 (za spec ops, BF 3 też ma wymagające misjie w co opie, ale jest ich tylko 6).
I mały jeszcze plusik dla BF 3 za recoil i grawitację. Tu trzeba, odpowiednio obliczyć tor lotu kuli (mówię o snajperkach), pamiętając, że grawitacja ściąga ją w dół.