Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6140
Stary 24.12.2011, 14:11
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ja sie chcialem zapytac o trening. 2 pilkarzy jest niezadowolonych z intensywnosci dodatkowego treningu .Nie wiem jak im zmniejszyc ten trening , poza tym ,że zmniejszylem im intensywnośc indywidualnego treningu(nie wiem czy to dotyczy tego wlasnie) z sredniego na lekki , lecz poki co dalej sa niezadowoleni.Wie ktos o co biega ?
Musisz wejść w profil piłkarza>zakładka "Trening">Po prawej masz rozwój atrybutów i 3 zakładki. Wchodzisz w "Poziomy treningowe" i zmniejszasz co tam chcesz.
Odpowiedz cytując