Wyświetl pojedynczy post
Matti_tswk
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 24.12.2011, 14:09
Również chciałbym przyłączyć się do życzeń i życzyć Wam przede wszystkim zdrowych, a także radosnych i spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze Świąt. A Nowy Rok niech będzie lepszy niż mijający, niech nasza Wisła cieszy oko swoją grą i wygra LE - a co!
Za Wisłę, za nasz TS pójdę aż po życia kres !!
Odpowiedz cytując