Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52825
Stary 24.12.2011, 13:06
Co do Nuneza, to wg mnie można go wykupić. Argentyńczyk, inna technika (bez przesady oczywiście), inne zagrania. Dużo umie. Mam nadzieję, że na wiosnę będzie jeszcze lepszy. Na pewno lepszy niż Rios.
A Maki jeszcze są do kupienia kiedyś. Jak nie dwa, to chociaż jeden.
Stan wie co robi. I to co zrobi, będzie najlepsze dla Wisły.
Odpowiedz cytując