Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52823
Stary 24.12.2011, 11:08
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Po tym jak bracia Mak poszli do Bełchatowa można niemal z pewnością powiedzieć że w Wiśle już nigdy nie zagrają. Teraz można było ich pozyskać i od razu wypożyczyć. Nie kosztują teraz kokosów więc teraz była jedyna szansa ich pozyskać przy naszej polityce transferowej. (Pomijam to czy są faktycznie tak utalentowani jak się o nich pisze)
Ale przecież w Wiśle chcieli ich pozyskać i zaoferowali im 5 letnie kontrakty a Oni sami jak mówią wybrali najpierw Bełchatów by mieć większe szanse na grę w podstawowym składzie .
Żaden młody utalentowany zawodnik nie zwiąże się z większym klubem długoletnią umową tylko po tym by od razu pójść na wypożyczenie skoro może najpierw udać się do mniejszego klubu i tam się wypromować po czy za rok , dwa trafić na zdecydowanie lepszych warunkach niż początkowo do lepszego klubu takiego jak ,np. Wisła . Najważniejsze jest w tym przypadku ,że oni skłaniają się ku Wiśle i jak sami mówią chcieliby kiedyś zagrać z białą gwiazdą na koszulce więc pozostaje tylko trzymać za nich kciuki żeby właściwie się rozwijali i nie twórz już tych opinii spiskowych jak to bardzo nie chcemy Polaków ... a wszystko jest robione pod publiczkę ponieważ nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością .

haldir_sgn napisał(a):Wyświetl post
a po co nam Nunez? daje cos więcej niż Sobol ? Wilk ? zwykły średniak jakich za 1 mln euro pełno
Czy więcej to nie wiem ale z pewnością daje coś innego tej drużynie niż wspomniana dwójka . Sobol i Wilk to typowe walczaki , Nunez potrafi rozegrać , ładnie przerzucić na drugą stronę , pograć trochę z pierwszej , zmienić tempo akcji , rzucić ładną piłkę za obronę przeciwnika choć gra czasami w kratkę to ma bardzo duży potencjał na tej pozycji i od początku swojej gry w Wiśle zrobił spory postęp ( przynajmniej wg mnie) . Zobaczymy jak będzie się prezentował na wiosnę , czy dalej będzie robił postępy , rozwijał się czy stanie w miejscu . Od rundy rewanżowej będzie zależała Jego przyszłość w naszej drużynie więc poczekajmy jeszcze z opiniami czy należy go zatrzymać czy nie.

PS. A tak poza tym to życzę wszystkim Wesołych Świąt .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 24.12.2011 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując