Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52820
Stary 24.12.2011, 10:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Teraz można było ich pozyskać i od razu wypożyczyć.
jaką masz gwarancje że jakiś klub, przynajmniej na poziome Bełchatowa, chciał by ich wypożyczyć ?
a nawet jeżeli taki by się znalazł, to czy dostali by tyle samo szans na grę jako tylko wypożyczeni zawodnicy ?
a na koniec czy sami zawodnicy mając do wyboru pewny transfer, a jakieś tam ewentualne wypożyczenia chcieli by przyjść do Wisły ?
Ostatnio edytowane przez Luu... : 24.12.2011 o godz. 10:47.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując