Ogryzek napisał(a):

|
Teraz można było ich pozyskać i od razu wypożyczyć.
|
jaką masz gwarancje że jakiś klub, przynajmniej na poziome Bełchatowa, chciał by ich wypożyczyć ?
a nawet jeżeli taki by się znalazł, to czy dostali by tyle samo szans na grę jako tylko wypożyczeni zawodnicy ?
a na koniec czy sami zawodnicy mając do wyboru pewny transfer, a jakieś tam ewentualne wypożyczenia chcieli by przyjść do Wisły ?