Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52818
Stary 24.12.2011, 10:09
Po tym jak bracia Mak poszli do Bełchatowa można niemal z pewnością powiedzieć że w Wiśle już nigdy nie zagrają. Teraz można było ich pozyskać i od razu wypożyczyć. Nie kosztują teraz kokosów więc teraz była jedyna szansa ich pozyskać przy naszej polityce transferowej. (Pomijam to czy są faktycznie tak utalentowani jak się o nich pisze)
Bo przecież my z urzędu nie kupujemy Polaków, a jak jakiegoś chcemy to już gwiazdę za pieniądze których nie mamy. No albo znajdujemy jakieś niedojdy spod znaku antywisły jak Świerczok.... (tak na alibi - chcieliśmy, chcieliśmy Polaka kupić, ale za drogi, no a tego (Świerczoka) to wy kibice sami nie chcecie)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 24.12.2011 o godz. 10:15.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując