jaro1985r napisał(a):

|
Legia 29 bramek strzelonych, Wisła 16... Ljuboja bardziej wszechstronny , dużo asyst, Legia grała chyba najładniejszą piłkę od paru dobrych lat. W Canal + też Serb jest w 11-stce więc daj spokój
|
I tak mnie nie przekonasz - ustawione i koniec kropka. Juz predzej powinno byc wiecej zawodnikow ze Slaska niz Legii - oceniana jest liga a w niej Slask jest najlepszy, ma najwiecej punktow i strzelonych bramek. I najladniejsza pilke grał Slask co pokazał m.in wygrywajac z Legią. Ale z tego co piszesz mozna wywnioskowac to, ze chyba jestes kibicem Legii - w innym wypadku tak bys nie szedł w zaparte i nie bronił tego wyboru.
PS: Tomasz Hajto powiedział na łamach
"Super Expressu" ze bedzie trenerem Jagielloni. Czyli jednak dostał zgode