Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18248
Stary 24.12.2011, 10:08
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Legia 29 bramek strzelonych, Wisła 16... Ljuboja bardziej wszechstronny , dużo asyst, Legia grała chyba najładniejszą piłkę od paru dobrych lat. W Canal + też Serb jest w 11-stce więc daj spokój
I tak mnie nie przekonasz - ustawione i koniec kropka. Juz predzej powinno byc wiecej zawodnikow ze Slaska niz Legii - oceniana jest liga a w niej Slask jest najlepszy, ma najwiecej punktow i strzelonych bramek. I najladniejsza pilke grał Slask co pokazał m.in wygrywajac z Legią. Ale z tego co piszesz mozna wywnioskowac to, ze chyba jestes kibicem Legii - w innym wypadku tak bys nie szedł w zaparte i nie bronił tego wyboru.


PS: Tomasz Hajto powiedział na łamach "Super Expressu" ze bedzie trenerem Jagielloni. Czyli jednak dostał zgode
Odpowiedz cytując