Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#912
Stary 24.12.2011, 09:50
Realnie na świat nie patrzył Maaskant.Z perspektywy czasu uważam,że powinien wylecieć po Apoelu.Osiągnął bardzo dużo,niestety po takiej porażce spada morale i jego i drużyny.Moskal dla mnie jedyny słuszny wybór.Im więcej w Wiśle ludzi z nią związanych nie tylko wysokim kontraktem tym lepiej dla calego Klubu.
Odpowiedz cytując