Kocur napisał(a):

Ach, bym zapomniał - z okazji Świąt życzę w Nowym Roku 2012 wszystkiego co najgorsze klubikowi zza miedzy
|
Wreszcie jakieś szczere życzenia i od razu czuć ze od serca. Pozwól że się przyłączę.
Dla wszystkich prawdziwych Wiślaków i Wiślaczek Wszystkiego najlepszego i Wesołych Świąt.