Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52816
Stary 23.12.2011, 23:45
apropo braci Mak bardzo fajny artykuł w Przeglądzie Sportowym
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...203,1,715.html

cytat:
Wisła jednak ostatecznie potraktowała ich dość obcesowo. Bardzo liczyli, że po owych pięciu latach klub choćby w części dofinansuje im naukę w krakowskim SMS-ie i miejsce w internacie w Krakowie. Ale przy Reymonta uznano, że z dwóch wątłych fizycznie i niewysokich bliźniaków wielcy piłkarze nie wyrosną - i pożegnał się z nimi bez żalu.

A jednak stara miłość nie rdzewieje. - W wieku lat „nastu" podawaliśmy na meczach piłki „Szymkowi", „Żurawiowi", „Frankowi", „Kosie". Brożki nas kojarzyły: „sie ma, bliźniaki!" - zagadywali, ile razy widzieli nas na treningach juniorów. Więc zagrać z „Białą gwiazdą" na piersi to byłoby coś - przyznają bracia.
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
Odpowiedz cytując