|
Powroty nie są złe, akurat Brożek nie przekroczył 30-stki, a Głowacki nie jest gorszym obrońcą na środku od Baszcza i Żewłakowa.
Zieńczuk, Kosowski, Frankowski, Baszczyński wrócili do Polski jako starsi gracze niż Brożek i Głowacki, a do tego nie grają piachu.. Nawet Zieńczuk potrafi mieć przebłysk bramek, a Kosowski asyst, a Frankowski strzela regularnie, a to że trafiliśmy z Żurawskim jak trafiliśmy to nie oznacza, że każdy powrót byłby niewypałem.
|