Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52810
Stary 23.12.2011, 20:54
Też tak myślę stoper potrzebny od zaraz , nie musi być genialny . Myślę ,że Głowa byłby dobrym rozwiązaniem. No i lewego obrońcy też nam brakuje, i na tą pozycję jest chyba największy deficyt w polskiej piłce może coś wyjdzie z tym Boliwijczykiem.
Jedyną kandydaturą poza nim może być Petar Zanev ,o ile jeszcze gra w Litexie i byłby do wyciągnięcia. Do tego Dudu z Widzewa ,może nie imponuje w tej rundzie formą ,ale gorzej od Paljica i reszty nie gra
Odpowiedz cytując