Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20328
Stary 23.12.2011, 20:20
A co myślicie o nazwaniu trybun tak jak jest w Anglii? Szkoda że stadion jest już imienia Reymana bo na pierwszy ogień poszła by pewnie C jako Reyman Stand

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dsumowuje_rok/

„Do końca sezonu zostaną też podjęte pierwsze decyzje odnośnie bazy treningowej”

Do końca sezonu decyzje... to może za dwa lata doczekamy się bazy...
Ostatnio edytowane przez bellic88 : 23.12.2011 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując