A co myślicie o nazwaniu trybun tak jak jest w Anglii? Szkoda że stadion jest już imienia Reymana bo na pierwszy ogień poszła by pewnie C jako Reyman Stand
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dsumowuje_rok/
„Do końca sezonu zostaną też podjęte pierwsze decyzje odnośnie bazy treningowej”
Do końca sezonu decyzje... to może za dwa lata doczekamy się bazy...