Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18244
Stary 23.12.2011, 17:42
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
jaro1985r
Umiesz czytac ze zrozumieniem?

mitmichael
Spytam inaczej; naprawde myslisz ze Biton gral lepiej w tej rundzie od Ljuboji? Ljuboja nie tylko gole strzelal (jeden mniej od Bitona), to przez niego przechodzila lwia czesc akcji warszawskiego zespolu.
Biton zapewniał bardzo wazne bramki Wisle i gdyby nie to bylibysmy na miejscu 10tym a moze i dalej. Onet to Legia dlatego wybrali Ljuboje i tego sie bede trzymał. Zreszta co to za wielki portal by sie Nim wzorowac.
Odpowiedz cytując