Bobek90 napisał(a):

jaro1985r
Umiesz czytac ze zrozumieniem?
mitmichael
Spytam inaczej; naprawde myslisz ze Biton gral lepiej w tej rundzie od Ljuboji? Ljuboja nie tylko gole strzelal (jeden mniej od Bitona), to przez niego przechodzila lwia czesc akcji warszawskiego zespolu.
|
Biton zapewniał bardzo wazne bramki Wisle i gdyby nie to bylibysmy na miejscu 10tym a moze i dalej. Onet to Legia dlatego wybrali Ljuboje i tego sie bede trzymał. Zreszta co to za wielki portal by sie Nim wzorowac.