|
Wisła potrzebuje obrońcy z prawdziwego zdarzenia, i musi to byc Polak, człowiek który zna reali naszej ligowej skopanej, zna piłkarzy w niej grających. Od jakiegoś czasu obserwuje jak gra Madera z widzewa, ciekawy stoper, widziałbym go w wisełce. jest do wyjęcia za małą kasę 1 mln pln, a myslę że Stan jeszcze by coś stargował, wygórowanych wymagań finansowych by na pewno nie miał, zarabiałby 1/8 tego co Kew, a myslę że dałby w obronie dużo więcej. w parze w Głowackim, na ławce Czekaj, Chavez i Bunoza i środek obrony wyglądał by fajnie.
|