Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jaropaw79
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
52798
23.12.2011, 16:51
podobno Głowackiemu w czerwcu kończy się kontrakt w Trabzonie?
niech wraca do nas
jaropaw79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jaropaw79
Znajdź inne posty napisane przez jaropaw79