krzysztofff napisał(a):

czy Wisla kiedys zastosowala rozsadna polityke transferowa ?
rok temu,wzmocnila sie i zdobylismy mistrza,pozniej juz jednak zabraklo jaj bo dwa transfery sprawilyby ,ze nie braklo by nam tych pieciu minut...a teraz dalsze oszczednosci a skonczy sie jak w 2007 roku...
|
Kasy nie wyczarujesz. Załóżmy, że dobry wujek Boguś to przeszłość. Kasiora z ew. transferów czy ta wygenerowana pierwszy raz od dawna w rozgrywkach europejskich pójdzie na pensje, utrzymanie klubu, wynajęcie stadionu. Na konkretne wzmocnienia pewnie zabraknie, a na szrot to wg mnie szkoda pieniędzy.