willow napisał(a):

Nie mam zamiaru nic zmieniać, a moje oceny nie mają nic wspólnego z SKWK.
Mam swoje lata nie muszę się ani dostosowywać do zdania innych, ani go na przekór negować.
Ponadto nie jestem przeciwnikiem Kazia jako człowieka, tylko jako trenera. Uważam, że nie ma żadnych podstaw twierdzić, że się sprawdzi. To, co wypisał Karherop, to - z całym szacunkiem - jakiś kosmos. Jeśli kryterium oceny trenera ma być jego asystentura albo fakt, że jest tani, to ja może faktycznie przestałem rozumieć cokolwiek z futbolu.
Powiedzcie, że chcecie Kazka, bo kocha ten klub - zrozumiem. Ale nie wciskajcie ludziom kitów, że to jest dobry trener, bo był wieloletnim asystentem...
P.S. Co do pucharów, to nie Kazek wprowadził tam Wisłę, tylko Fulham samo się z nich wyrzuciło. Cudem.
|
To jakim trenerem jest Moskal? Tylko podaj fakty a nie przypuszczenia a później proszę napisz kogo Ty widzisz na tym stanowisku i dlaczego?
JrQ- punkt drugi to jednak prawda, trzebabyło jeszcze wygrać z Twente i w Danii. W nagrodę za grę do końca mamy największy sukces w pucharach od lat. Ty kogo byś widział w takim razie na stanowisku szkoleniowca Wisły?