jaro1985r napisał(a):

|
Poczekaj do czerwca z ocenami bo narazie to snujesz domysły a i tak nie zmienisz tego ,że Kaziu przygotuje drużynę do rundy wiosennej. Jest też inna sprawa , część ludzi tak znienawidziło SKWK,że jak oni powiedzą TAK to Ci ludzie na złość powiedzą NIE więc nie dziwię się ,że są przeciwnicy Moskala na tym forum. Jedno jest pewne Moskal wprowadził naszą drużynę do 1/16 LE i koniec kropka
|
Nie mam zamiaru nic zmieniać, a moje oceny nie mają nic wspólnego z SKWK.
Mam swoje lata nie muszę się ani dostosowywać do zdania innych, ani go na przekór negować.
Ponadto nie jestem przeciwnikiem Kazia jako człowieka, tylko jako trenera. Uważam, że nie ma żadnych podstaw twierdzić, że się sprawdzi. To, co wypisał Karherop, to - z całym szacunkiem - jakiś kosmos. Jeśli kryterium oceny trenera ma być jego asystentura albo fakt, że jest tani, to ja może faktycznie przestałem rozumieć cokolwiek z futbolu.
Powiedzcie, że chcecie Kazka, bo kocha ten klub - zrozumiem. Ale nie wciskajcie ludziom kitów, że to jest dobry trener, bo był wieloletnim asystentem...
P.S. Co do pucharów, to nie Kazek wprowadził tam Wisłę, tylko Fulham samo się z nich wyrzuciło. Cudem.