panowie napisał(a):

Cytat:
|
- Nawet, jeśli Wisła nie może wyłożyć takich pieniędzy, są różne opcje, można się dogadać. Oczywiście, najbardziej chciałbym, by Wisła mnie wykupiła. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, można przecież rozmawiać o kolejnym wypożyczeniu. Myślę, że można byłoby negocjować przedłużenie mojego wypożyczenia o kolejny rok. Wciąż mam jednak nadzieję, że uda się wynegocjować transfer definitywny.
|
I w tym artykule nie ma powiedziane, że MOŻEMY, są to tylko pobożne życzenia Nuneza. "Można byłoby negocjować" nie oznacza "Na szczęście Nuneza można jeszcze na rok wypożyczyć". Tak się rodzą plotki.
Tak samo MOŻEMY NEGOCJOWAĆ z Belgami, że nam na następny rok wypożyczą Bitona ; )
W sumie 900 tysięcy euro za Nuneza prędzej wydamy niż prawie dwa razy tyle za Bitona.