Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52789
Stary 23.12.2011, 13:07
panowie napisał(a):Wyświetl post
wywiad z gerwazym
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...o-pilkarz.html
a dla tych co przegapili, filmik pokazujący umiejętności marvina bejarano, który najprawdopodobniej wzmocni naszą drużynę
http://www.youtube.com/watch?v=qFkKoJQ-6Gc


Cytat:
- Nawet, jeśli Wisła nie może wyłożyć takich pieniędzy, są różne opcje, można się dogadać. Oczywiście, najbardziej chciałbym, by Wisła mnie wykupiła. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, można przecież rozmawiać o kolejnym wypożyczeniu. Myślę, że można byłoby negocjować przedłużenie mojego wypożyczenia o kolejny rok. Wciąż mam jednak nadzieję, że uda się wynegocjować transfer definitywny.
I w tym artykule nie ma powiedziane, że MOŻEMY, są to tylko pobożne życzenia Nuneza. "Można byłoby negocjować" nie oznacza "Na szczęście Nuneza można jeszcze na rok wypożyczyć". Tak się rodzą plotki.

Tak samo MOŻEMY NEGOCJOWAĆ z Belgami, że nam na następny rok wypożyczą Bitona ; )

W sumie 900 tysięcy euro za Nuneza prędzej wydamy niż prawie dwa razy tyle za Bitona.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 23.12.2011 o godz. 13:11.
Odpowiedz cytując