nesta napisał(a):

|
Swietnie, juz sie zaczyna. Chcial Basalaj, Cupial i reszta potulnego, spokojnego i taniego trenera, ktory przypadkiem nie upomni sie o transfery.. i co ? I maja! Moskal sie bedzie bal cokolwiek powiedziec mocniejszego, wywrzec presje na zarzad, bo jest szczesliwy, ze dostal taka szanse. I wszyscy zadowoleni. Cupial, bo nie musi duzo placic, a zarzad, bo nie musza robic transferow. Tylko kibice troche mniej, ktorzy od 11 lat przezywaja dokladnie ten sam scenariusz. Troche to zaczyna wygladac jak "Dzien Swistaka"..
|
może nie wypowiadają się w imieniu całego ruchu kibicowskiego w Wiśle ? swoje zdanie na ten temat wydało już skwk i to jest bardziej miarodajne niż Twoje przekonania