Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#868
Stary 23.12.2011, 11:56
nesta napisał(a):Wyświetl post
Swietnie, juz sie zaczyna. Chcial Basalaj, Cupial i reszta potulnego, spokojnego i taniego trenera, ktory przypadkiem nie upomni sie o transfery.. i co ? I maja! Moskal sie bedzie bal cokolwiek powiedziec mocniejszego, wywrzec presje na zarzad, bo jest szczesliwy, ze dostal taka szanse. I wszyscy zadowoleni. Cupial, bo nie musi duzo placic, a zarzad, bo nie musza robic transferow. Tylko kibice troche mniej, ktorzy od 11 lat przezywaja dokladnie ten sam scenariusz. Troche to zaczyna wygladac jak "Dzien Swistaka"..
może nie wypowiadają się w imieniu całego ruchu kibicowskiego w Wiśle ? swoje zdanie na ten temat wydało już skwk i to jest bardziej miarodajne niż Twoje przekonania
Odpowiedz cytując