Ale Wy macie zrytą psychę ...
Tak - najlepiej jak trener publicznie ogłasza o jakie transfery będzie zabiegał - najlepiej w wyborczej - poziom gówna ten sam co u większości osób tutaj.
A może Moskal przedstawił swoją listę do Zarządu ale nie obnosi się z tym jak geje z tęczowymi flagami.
Wolicie trenera który dużo mówi do prasy czy dużo robi bez rozgłosu
