Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.12.2011, 11:40
Swietnie, juz sie zaczyna. Chcial Basalaj, Cupial i reszta potulnego, spokojnego i taniego trenera, ktory przypadkiem nie upomni sie o transfery.. i co ? I maja! Moskal sie bedzie bal cokolwiek powiedziec mocniejszego, wywrzec presje na zarzad, bo jest szczesliwy, ze dostal taka szanse. I wszyscy zadowoleni. Cupial, bo nie musi duzo placic, a zarzad, bo nie musza robic transferow. Tylko kibice troche mniej, ktorzy od 11 lat przezywaja dokladnie ten sam scenariusz. Troche to zaczyna wygladac jak "Dzien Swistaka"...

A w temacie Smudy ewidentnie jest cos na rzeczy i nawet on sie specjalnie z tym juz nie kryje. Szopka...

Cytat:
W kuluarach krążą plotki, że po przyszłorocznych mistrzostwach Europy Smuda wróci do Wisły. Czy to prawda? - Wiele osób tak spekuluje, ale to daleka droga. Jeszcze nie wiem, jak będzie wyglądało moje życie po mistrzostwach Europy - ucina selekcjoner.
Odpowiedz cytując