Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7538
Stary 23.12.2011, 08:51
Ceny w miarę dobre, ale i tak mi się wydaję, że nieco tańsze i byłby raczej komplecik..
Przykładowo, cena ulgowego z karnetem, to powinna byc cena normalnego z karnetem na wszystkie sektory...
Cena ulgowego bez karnetu = ceną normalnego bez karnetu..A ulgowe na wszystkie sektory - 5zł na tańsze i -10 zł na najdroższe sektory. Wtedy o komplet bym się raczej nie martwił,a tak to pewnie będzie 25-28 tysięcy, ale obym się mylił

Liczę, że klub na dniach poda ceny karnetów i nie spotka nas niemiła niespodzianka..6 meczy, za 110 zł na C ( 95zł- ulga), - przy wznowieniu, liczę na coś koło tego (+,-)..125 zł bez wznowienia (110zł - ulga)..i byłoby gitara !
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 23.12.2011 o godz. 08:55.
[][][][]> T S W <[][][][]
Odpowiedz cytując