Kamell napisał(a):

|
maaskant i jego zasługi w awansie? 5 % maks, nie więcej, być może trochę mniej i tak mu dużo daje. Przegrał prawie wszystko co się dało. Zresztą o czym my tu mówimy jak nigdy nie było gorzej grającej Wisły niż za maaskanta ( oczywiście za kandencji Cupiała).(...)
|
Tak jest, dalej zaklinaj sobie rzeczywistość.
Nagromadzenie bzdur w samym wstępie postu przekracza jakiekolwiek standardy.
Mam wrażenie, że niektórzy jak ryby mają pamięć 2 sekundową.