Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52783
Stary 23.12.2011, 04:02
krowczax
Cytat:
A według mnie, to, że Stan zapowiada góra dwa transfery plus pozostawienie Kazika na stanowisku trenera świadczy, ze klub zbiera kasę na wykupienie Bitona, Nuneza, albo obydwóch.
A niepomyslales o czyms tak oczywistym jak... pensje? Klub o takimi potencjale finansowym jak Wisla ma... pewne ograniczenia. Mamy xx graczy w kadrze, czesc z nich pobiera sowite wynagrodzenie. Dopoki nie uszczuplimy tej kadry (np. o Lameya, Kirma, Jirsaka czy Jaliensa) sprowadzanie wiekszej ilosci graczy/gracza typu Ljuboja (wysoki kontrakt) jest wykluczone. A biorac pod uwage ze tych Diazow czy Lameyow nie bardzo mamy sie jak pozbyc teraz, no to coz... nie liczmy ze bedziemy kupowali po 5 pilkarzy na okienko. Budzet tego nie wytrzyma. I oto cala tajemnica wyjasniona.
Odpowiedz cytując