krowczax
Cytat:
|
A według mnie, to, że Stan zapowiada góra dwa transfery plus pozostawienie Kazika na stanowisku trenera świadczy, ze klub zbiera kasę na wykupienie Bitona, Nuneza, albo obydwóch.
|
A niepomyslales o czyms tak oczywistym jak... pensje
? Klub o takimi potencjale finansowym jak Wisla ma... pewne ograniczenia. Mamy xx graczy w kadrze, czesc z nich pobiera sowite wynagrodzenie. Dopoki nie uszczuplimy tej kadry (np. o Lameya, Kirma, Jirsaka czy Jaliensa) sprowadzanie wiekszej ilosci graczy/gracza typu Ljuboja (wysoki kontrakt)
jest wykluczone. A biorac pod uwage ze tych Diazow czy Lameyow nie bardzo mamy sie jak pozbyc teraz, no to coz... nie liczmy ze bedziemy kupowali po 5 pilkarzy na okienko. Budzet tego nie wytrzyma. I oto cala tajemnica wyjasniona.