Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52782
Stary 23.12.2011, 02:57
hawkins napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem co wszyscy widzą w tym Nunezie!!! Strzelił jakąś bramkę? Nie! Był piłkarzem meczu w jakimkolwiek spotkaniu? Nie! Ma mnóstwo asyst jak na środkowego pomocnika przystało? Nie! Dla mnie to jest asekurat i aktor. Cały czas się wywraca i/lub nurkuje. Do tego bardzo spowalnia grę. NICZYM się do tej pory nie wyróżnił. Zamiast wykupować Nuneza, przedłużyłbym umowę z Jirsakiem (nie trzeba płacić, tańszy w utrzymaniu, mówi po polsku i przyzwyczajony do roli zmiennika) i zakupiłbym taką typową szóstkę z prawdziwego zdarzenia! Przydałby się ktoś o poziomie choćby takiego Murawskiego, żeby odciążyć trochę Czarka Wilka w defensywie i do tego potrafiącego kombinacyjnie zagrać z Meliksonem.
Nie patrz na statystyki tylko na boisko, zobaczysz ze gosciu w wiekszosci meczy sie nie opierdala i zasuwa na wszystkich frontach. Ile asyst i bramek ma Wilk? Nie wiele wiecej, ale porzytku dla druzyny cala masa.
Odpowiedz cytując