MicK napisał(a):

Osobiście od Moskala oczekuję powrotu do 4-4-2. Nie ma co grać defensywnie z taką obroną. Poprawa morale już była widoczna po tygodniu, Iliev swoimi wypowiedziami, Garguła swoją grą to udowodnili.
Dajmy mu szanse, obecnie jesteśmy poza pucharami więc gorzej być nie będzie.
|
Sorry, ale jeśli uważasz, że ustawienie 4-4-2 z założenia jest bardziej ofensywne, niż 4-5-1, to ja nie wiem, skąd się urwałeś...
Kazek zasłużył na szansę. Jak się sprawdzi (nie w sensie wyników, bo o awansie do pucharów bądź nie może zdecydować przypadek, ale chcę widzieć jasną wizję trenera i postęp w grze, czyli coś, czego u Maaskanta nie widziałem), to powinien zostać na stałe.