Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 23.12.2011, 02:40
MicK napisał(a):Wyświetl post
Osobiście od Moskala oczekuję powrotu do 4-4-2. Nie ma co grać defensywnie z taką obroną. Poprawa morale już była widoczna po tygodniu, Iliev swoimi wypowiedziami, Garguła swoją grą to udowodnili.
Dajmy mu szanse, obecnie jesteśmy poza pucharami więc gorzej być nie będzie.
Sorry, ale jeśli uważasz, że ustawienie 4-4-2 z założenia jest bardziej ofensywne, niż 4-5-1, to ja nie wiem, skąd się urwałeś...

Kazek zasłużył na szansę. Jak się sprawdzi (nie w sensie wyników, bo o awansie do pucharów bądź nie może zdecydować przypadek, ale chcę widzieć jasną wizję trenera i postęp w grze, czyli coś, czego u Maaskanta nie widziałem), to powinien zostać na stałe.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując