Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9951
Stary 23.12.2011, 00:45
Swoją drogą amica może zarobić za sprzedaż Lewandowskiego i Rudneva mniej więcej tyle ile moglibyśmy zarobić za awans do LM i co, odskoczy od innych drużyn w lidze? Prawda jest taka, że same pieniądze nie spowodują, że klub wskoczy na poziom wyżej, a przynajmniej pieniądze takiego rzędu - co tu dużo mówić kilkanaście milionów euro to aktualnie w europejskim futbolu są grosze. Co innego gdy klub kupuje jakiś szejk i wkłada miliard E to już są spore pieniądze Nie ma takich pieniędzy, których klubowe zarządy nie są w stanie przepierdzielić więc same pieniądze nie są najważniejsze, trzeba je jeszcze umieć mądrze wydawać.
Odpowiedz cytując