Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#853
Stary 23.12.2011, 00:43
Czytam posty ze gramy dalej jak Maaskant, a nie jak Moskal, moim zdaniem jest to prawda ale nie do końca Moskal moim zdaniem ulepszył wersje. Ostatnie mecze bylismy moim zdaniem poprostu lepiej poustawiani, Moskal połozył nacisk na gre z klepy lub na dwa konktakty zeby tak grac gracze musza grac blizej siebie z czego poszczególne formacje równiez, do czego zmierzam u Maaskanta nie moge sobie przypomniec wymiany szybkich podan (2-3 graczy) w okolicach pola karnego przeciwników, za Maaska trzeba było wygrac drybling zeby dopiero stworzyc przewage, ogólnie atakowalismy 4 grajkami ktorzy mogliby miec ze soba lornetki aby sie poszukac do gry, a teraz gramy blizej siebie przez co stwarzamy dwa razy wiecej sytuacji bramkowych i do presingu z takim ustawieniem tez jest nam łatwiej
Guardiola gra to samo co grał Cruijff tylko to lepiej zmodyfikował jak nasz Kazek i z tym przesłaniem zycze Nam wszystkim zajebistego 2012
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując