|
Iliev, Maor, Mały, Genkov, Guła, Biton. oni, głównie pierwsza czwórka, z przodu coś pokombinuje i przejdzie nieco dziurawą obronę Standardu. skupmy się na obronie. tam mamy mega luki i tam jest największe zagrożenie, jeśli chodzi o mecze w rundzie wiosennej. nie mamy pieniędzy, żeby wzmacniać wszystkie formacje, zróbmy coś z obroną i wzmocnijmy ją minimum jednym, a najlepiej dwoma zawodnikami.
|