Wyświetl pojedynczy post
aguero20
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52779
Stary 23.12.2011, 00:39
Jak Wisła chce przejść Liege to musi przynajmniej kupić 2 obrońców i pomocnika (coś w stylu Meleksa)
Bo Illiev ,Melikson i Biton nic nie zdziałają sami
Odpowiedz cytując