Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
aguero20
Member
Od: 05.2011
Offline
#
52779
23.12.2011, 00:39
Jak Wisła chce przejść Liege to musi przynajmniej kupić 2 obrońców i pomocnika (coś w stylu Meleksa)
Bo Illiev ,Melikson i Biton nic nie zdziałają sami
aguero20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aguero20
Znajdź inne posty napisane przez aguero20