|
A teraz wczujcie sie w filozofie myslenia Moskala
" No teraz wreszcie ktos na mnie postawil,wreszcie mam swoje 5 minut.Moge sam w koncu brac pelna odpowiedzialnosc i postaram sie zrobic wszystko zeby Wisla byla tam gdzie jej miejsce czyli na 1-szym miejscu w tabeli."
jak to brzmi?,co najmniej obiecujaco.
Nikogo wiecej nam nie trzeba.Mlodego oddanego Wisle trenera ,o wielkim "glodzie" i checi zeby wreszcie zaistniec i przestac byc tym drugim,gdzies zza plecow.Kazik ma teraz swoje 5 minut .Goraco zycze zeby mu sie to udało.
P.S Szukanie ,kogos zza ganicy i poznawanie go z zespolem bylo by glupota.Nie ma no to czasu..Styczen szybko zleci,a luty i to juz 11- Legia s Superpucharze a pozniej Standard.Tutaj licza sie wlasciwie kazde dni.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.12.2011 o godz. 00:22.
|