Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#849
Stary 22.12.2011, 23:49
Super, świetna decyzja. Żeby jeszcze tylko najpiękny Roberto znalazł jakąś robotę na tych swoich Wyspach Bergamuta i przestał pobierać apanaże z klubu.
the end
Odpowiedz cytując