|
Ja tez im napisalem.
Jak maja prawa do Ligi Belgijskiej to tez mogli by mecze naszego przeciwnika pokazywac,chocby po to zeby ktos ze sztabu to nagral i zostalo do przejrzenia.
A przeciez mecz z Genkiem ktory zobaczylem,juz mi duzo nakreslił to co oni graja,wiec im wiecej sie ich podgladnie tym lepiej.
|