Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.12.2011, 23:42
Ja tez im napisalem.

Jak maja prawa do Ligi Belgijskiej to tez mogli by mecze naszego przeciwnika pokazywac,chocby po to zeby ktos ze sztabu to nagral i zostalo do przejrzenia.

A przeciez mecz z Genkiem ktory zobaczylem,juz mi duzo nakreslił to co oni graja,wiec im wiecej sie ich podgladnie tym lepiej.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując