Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7537
Stary 22.12.2011, 23:33
Ceny biletow dobre

Najtanszy bilet za 20 zl na mecz 1/16 Ligi Europejskiej ,super.

Na C i G stale towarzystwo za 25 zeta ,tez dobrze.

Mam nadzieje ze ranga ,głod pilki po przerwie spowoduje ze bedzie nas wiecej niz 20 tys ,o ktorych ktos wspominal.
Moze dobijemy do 30 tys.,a czemu by nie,...?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując